Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

92 Ah DURACELL AGM

12.900 ден.
  • Производител: DURACELL
  • Шифра:92 Ah DURACELL
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

92 Ah DURACELL

353 х 175 х 190 

850 А

ПОЛАРИТЕТ:D+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

63 Ah DURACELL

5.500 ден.

95 Ah VARTA AGM

15.500 ден.

50 Ah EXIDE EXCELL

4.080 ден.

74 Ah VARTA SILVER

8.640 ден.

61 Ah VARTA SILVER

7.250 ден.

VESNA PREMIUM 100 ah D+

7.000 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.
-12%

VESNA PREMIUM 66 ач Д

3.950 ден. 4.500 ден.
-12%

77 Ah EXIDE PREMIUM

5.950 ден. 6.750 ден.

FAAM 240 ач L+ Genius pro

19.200 ден.