Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

74 Ah EXIDE EXCEL

5.900 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:74 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

74 Ah EXIDE

680 ен 

278 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

180 ah L+ Genius

15.200 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.
-13%

74 Ah VARTA BLUE

6.800 ден. 7.820 ден.

60 Ah FAAM POWER START

4.480 ден.

Vesna 32 ач L + D+

3.200 ден.

80 Ah FAAM POWER START

5.550 ден.

74 Ah VARTA SILVER

8.640 ден.

70 Ah FAAM POWER START

4.960 ден.

77 Ah EXIDE PREMIUM

6.750 ден.

CTZ14SBS

3.560 ден.