Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

Vesna 55 ач Д+

3.900 ден.
  • Производител: TAB MAK
  • Шифра:Vesna 55 ач Д+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Vesna  55 ач Д+

242 х 175 х 190 

450 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

FAAM 240 ач L+ Genius pro

19.200 ден.

46 Ah FAAM POWER START

3.450 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.

VESNA PREMIUM 66 ач Д

4.500 ден.

200 ah L+ Heаvyline

13.150 ден.

CBTX20L-BS

4.700 ден.

145 Ah VARTA SILVER

14.640 ден.

FAAM 12 V 1.2 Ah Battery

1.500 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.

95 Ah DURACELL

8.200 ден.