Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

80 Ah FAAM AGM

10.900 ден.
  • Производител: FAAM
  • Шифра:80 Ah FAAM AGM
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

80 Ah FAAM AGM

315 х 175 х 190 

800 А

ПОЛАРИТЕТ:D+

Тагови: 80 Ah FAAM AGM

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

180 Ah VARTA SILVER

16.700 ден.
-9%

105 Ah VARTA AGM

14.900 ден. 16.400 ден.

180 ah L+ Genius

15.200 ден.

TOPLA 54 ач D+

4.300 ден.

Vesna 32 ач L + D+

3.200 ден.

45 Ah EXIDE

5.100 ден.
-12%

77 Ah EXIDE PREMIUM

5.950 ден. 6.750 ден.

63 Ah DURACELL

5.500 ден.

55 Ah FAAM POWER START

3.980 ден.

VESNA PREMIUM 100 ah D+

7.000 ден.