Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

53 Ah EXIDE ПРЕМИУМ

4.700 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:53 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

53 Ah EXIDE

540 ен 

207 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

TOPLA 54 ач D+

4.300 ден.
-13%

60 Ah VARTA BLUE

5.500 ден. 6.330 ден.

CTZ14SBS

3.560 ден.
-8%

80Ah VARTA AGM

12.100 ден. 13.100 ден.

55 Ah FAAM POWER START

3.980 ден.
-27%

FAAM 12 V 7 Ah Battery

1.100 ден. 1.500 ден.

62 Ah FAAM POWER START

4.580 ден.

70 Ah EXIDE AGM

11.300 ден.
-8%

TOPLA 100 ач Д+

6.800 ден. 7.400 ден.