Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

44 Ah VARTA BLUE

5.040 ден.
  • Производител: VARTA
  • Шифра:44 Ah VARTA BLUE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

44 Ah VARTA BLUE

450ен 

207 х 175 х 175

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

TOPLA 45 ач D+

3.600 ден.

FAAM 240 ач L+ Genius pro

19.200 ден.

95Ah VARTA BLUE

9.500 ден.

80 Ah FAAM AGM

10.900 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.

45 Ah EXIDE

5.100 ден.
-13%

52 Ah VARTA BLUE

5.100 ден. 5.840 ден.

TOPLA TOP 66 ач Д+

5.250 ден.
-14%

61 Ah VARTA SILVER

6.250 ден. 7.250 ден.

Vesna 55 ач Д+

3.900 ден.