Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

74 Ah DURACELL

6.500 ден.
  • Производител: DURACELL
  • Шифра:74 Ah DURACELL
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

74 Ah DURACELL

680 EN

278 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-27%

FAAM 12 V 7 Ah Battery

1.100 ден. 1.500 ден.
-13%

70 Ah FAAM AGM

8.300 ден. 9.500 ден.
-9%

105 Ah VARTA AGM

14.900 ден. 16.400 ден.

FAAM 12 V 18 Ah Battery

3.900 ден.
-12%

TOPLA 100 ач Д+

6.500 ден. 7.400 ден.

FAAM 240 ач L+ Genius pro

19.200 ден.

80 Ah EXIDE AGM

12.500 ден.

60 Ah VARTA AGM

10.900 ден.

180 Ah VESNA

12.600 ден.