Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

Vesna Japan 45 ah Д+/Л+

3.700 ден.
  • Производител: TAB MAK
  • Шифра:Vesna Japan 45 ah Д+/Л+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Vesna Japan 45 ah Л+/Д+

237 х 125 х 225 

400 А

ПОЛАРИТЕТ:Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

FAAM 12 V 24 Ah Battery

4.200 ден.
-13%

60 Ah VARTA BLUE

5.500 ден. 6.330 ден.
-14%

TOPLA 55 ач D+

3.600 ден. 4.200 ден.
-13%

70 Ah VARTA AGM

10.900 ден. 12.500 ден.

145 Ah VARTA SILVER

14.640 ден.

180 Ah VARTA SILVER

16.700 ден.

53 Ah EXIDE ПРЕМИУМ

4.700 ден.

235 Ah EXIDE

19.900 ден.

Vesna 32 ач L + D+

3.200 ден.
-13%

52 Ah VARTA BLUE

5.100 ден. 5.840 ден.