Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

145 Ah EXIDE

11.199 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:145 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

145 Ah EXIDE

1050 ен 

513 х 189 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

VESNA PREMIUM 100 ah D+

7.000 ден.

235 Ah EXIDE

19.900 ден.

FAAM 12 V 9 Ah Battery

1.900 ден.

70 Ah EXIDE AGM

11.300 ден.

52 Ah VARTA BLUE

5.840 ден.

FAAM 135 ач Л+

9.800 ден.

100 Ah FAAM AGM

12.500 ден.

POWKEY CAR BOOSTER JUMP STARTER

9.500 ден.

40 Ah EXIDE

4.250 ден.