Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

60 Ah VARTA AGM

10.900 ден.
  • Производител: VARTA
  • Шифра:60 Ah VARTA AGM
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

60 Ah VARTA AGM

242 х 175 х 190 

 680 А

ПОЛАРИТЕТ:D+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

FAAM 12 V 24 Ah Battery

4.200 ден.

FAAM 12 V 9 Ah Battery

1.900 ден.

40 Ah EXIDE

4.250 ден.

53 Ah EXIDE ПРЕМИУМ

4.700 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.
-13%

74 Ah VARTA BLUE

6.800 ден. 7.820 ден.

POWKEY CAR BOOSTER JUMP STARTER

9.500 ден.

80 Ah FAAM AGM

10.900 ден.
-8%

TOPLA 66 ач Д+

4.600 ден. 5.000 ден.