Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

185 Ah EXIDE

13.900 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:185 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

185 Ah EXIDE

1150 ен 

513 х  223 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-14%

105 Ah VARTA AGM

14.100 ден. 16.400 ден.

95Ah VARTA BLUE

9.500 ден.

95 Ah VARTA AGM

15.500 ден.

TOPLA TOP 75 ач D+

5.700 ден.

60 Ah FAAM POWER START

4.480 ден.

145 Ah EXIDE

11.199 ден.
-12%

VESNA PREMIUM 66 ач Д

3.950 ден. 4.500 ден.

80 Ah FAAM AGM

10.900 ден.
-13%

60 Ah VARTA BLUE

5.500 ден. 6.330 ден.

TOPLA 54 ач D+

4.300 ден.