Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

FAAM 12 V 1.2 Ah Battery

1.500 ден.
  • Производител: FAAM
  • Шифра:FAAM 12 V 1.2 Ah Battery
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

12 v 1.2 AH 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-9%

70 Ah DURACELL AGM

9.900 ден. 10.900 ден.

80 Ah FAAM AGM

10.900 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.

FAAM 12 V 1.2 Ah Battery

1.500 ден.

60 Ah EXIDE AGM

9.900 ден.

100 Ah FAAM POWER START

6.900 ден.

240 Ah VARTA SILVER

22.000 ден.
-8%

80 Ah DURACELL AGM

10.900 ден. 11.900 ден.

185 Ah EXIDE

13.900 ден.
-8%

60 Ah VARTA BLUE

5.800 ден. 6.330 ден.