Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

FAAM 240 ач L+ Genius pro

19.200 ден.
  • Производител: FAAM
  • Шифра:FAAM 240 ач L+ Genius pro
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

 240 ач Л+ Genius

518 х 273 х 240 

1350 А

ПОЛАРИТЕТ:Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

225 Ah DURACELL

17.800 ден.

TOPLA 45 ач D+

3.600 ден.

POWKEY CAR BOOSTER JUMP STARTER

9.500 ден.

100 Ah FAAM POWER START

6.900 ден.

FAAM 135 ач Л+

9.800 ден.

FAAM 12 V 9 Ah Battery

1.900 ден.

95Ah VARTA BLUE

9.500 ден.

145 Ah EXIDE

11.199 ден.

95 Ah VARTA AGM

15.500 ден.

180 Ah VESNA

12.600 ден.