Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

55 Ah FAAM POWER START

3.980 ден.
  • Производител: FAAM
  • Шифра:55 Ah FAAM POWER START
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

55 Ah FAAM POWER START

450 ен 

207 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Тагови: 55 Ah FAAM POWER START

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.
-13%

74 Ah VARTA BLUE

6.800 ден. 7.820 ден.

74 Ah FAAM POWER START

5.380 ден.

Vesna 45 AH PUNTO Д+

3.300 ден.
-27%

FAAM 12 V 7 Ah Battery

1.100 ден. 1.500 ден.

45 Ah EXIDE

5.100 ден.

TOPLA 54 ач D+

4.300 ден.
-8%

80Ah VARTA AGM

12.100 ден. 13.100 ден.

FAAM 12 V 12 Ah Battery

2.500 ден.