Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

200 ah L+ Heаvyline

13.150 ден.
  • Производител: FAAM
  • Шифра:FAAM AKUMULATOR Heаvyline 200 ah L+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

БЛЕК ПОВЕР 200 ач Л+

518 х 223 х 218 

1050 А

ПОЛАРИТЕТ:Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-9%

100 Ah VARTA SILVER

10.300 ден. 11.260 ден.

Vesna 35 ач L + D+

3.100 ден.

70 Ah FAAM POWER START

4.960 ден.

CTZ14SBS

3.560 ден.

185 Ah EXIDE

13.900 ден.

Vesna Japan 45 ah Д+/Л+

3.700 ден.
-13%

52 Ah VARTA BLUE

5.100 ден. 5.840 ден.

225 Ah VESNA

15.500 ден.
-14%

TOPLA 55 ач D+

3.600 ден. 4.200 ден.