Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

225 Ah VESNA

15.500 ден.
  • Производител: TAB MAK
  • Шифра:225 Ah VESNA
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

225 Ah VESNA

225 Ah 1300 ен 

513 х  273 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

55 Ah DURACELL

4.500 ден.
-9%

100 Ah EXIDE PREMIUM

7.200 ден. 7.900 ден.

55 Ah FAAM POWER START

3.980 ден.

180 Ah VESNA

12.600 ден.
-9%

105 Ah VARTA AGM

14.900 ден. 16.400 ден.

80 Ah EXIDE AGM

12.500 ден.

92 Ah DURACELL AGM

12.900 ден.

70 Ah FAAM POWER START

4.960 ден.
-11%

VESNA PREMIUM 78 ач Д+

4.900 ден. 5.500 ден.