Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

63 Ah DURACELL

4.990 ден.
5.500 ден.
  • Производител: DURACELL
  • Шифра:63 Ah DURACELL
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

63 Ah DURACELL

650 ен 

242 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-13%

74 Ah VARTA BLUE

6.800 ден. 7.820 ден.

135Ah VESNA

9.600 ден.

240 Ah VARTA SILVER

22.000 ден.

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.

50 Ah EXIDE EXCELL

4.080 ден.
-9%

70 Ah DURACELL AGM

9.900 ден. 10.900 ден.

235 Ah EXIDE

19.900 ден.

95 Ah VARTA AGM

15.500 ден.

74 Ah VARTA SILVER

8.640 ден.