Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

100 Ah FAAM POWER START

6.900 ден.
  • Производител: FAAM
  • Шифра:100 Ah FAAM POWER START
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

100 Ah FAAM POWER START

353 х 175 х 190 

800 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Vesna 45 ah Д+/Л+

3.300 ден.

74 Ah VARTA SILVER

8.640 ден.

95 Ah VARTA AGM

15.500 ден.

FAAM 12 V 24 Ah Battery

4.200 ден.

Vesna 95 ah D+/L+

6.450 ден.

70 Ah DURACELL AGM

10.900 ден.

70 Ah FAAM POWER START

4.960 ден.

61 Ah VARTA SILVER

7.250 ден.

74 Ah FAAM POWER START

5.380 ден.

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.