Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

TOPLA 66 ач Д+

4.600 ден.
5.000 ден.
  • Производител: TAB Slovenija
  • Шифра:TOPLA 66 ач Д+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

TOPLA  66 ач Д+

242 х 175 х 190 

570 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

45 Ah EXIDE

5.100 ден.

95Ah VARTA BLUE

9.500 ден.

50 Ah EXIDE EXCELL

4.080 ден.

135Ah VESNA

9.600 ден.

46 Ah FAAM POWER START

3.450 ден.

77 Ah EXIDE PREMIUM

6.750 ден.

74 Ah DURACELL

6.500 ден.
-11%

VESNA PREMIUM 78 ач Д+

4.900 ден. 5.500 ден.

FAAM 12 V 18 Ah Battery

3.900 ден.

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.