Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

TOPLA 35 ач D+

3.300 ден.
  • Производител: TAB Slovenija
  • Шифра:TOPLA 35 ач D+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

TOPLA  35 ач D+

197 х 127 х 220 

390 А

ПОЛАРИТЕТ: Д / Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

NOCO GB70 Стартер за акумулатор

18.600 ден.

100 Ah VARTA SILVER

11.260 ден.

63 Ah DURACELL

5.500 ден.

74 Ah VARTA BLUE

7.820 ден.

46 Ah FAAM POWER START

3.450 ден.

95 Ah DURACELL

8.200 ден.

TOPLA 35 ач D+

3.300 ден.

100 Ah FAAM AGM

12.500 ден.

60 Ah VARTA BLUE

6.330 ден.

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.