Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

Unibat CB5L-B/SM

1.359 ден.
  • Производител: UNIBAT
  • Шифра:CB5L-B/SM
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР МАРКА УНИБАТ 

CB5L-B/SM - 5 АЧ

120 Х 60 Х 130

ПОЛАРИТЕТ: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-9%

55 Ah DURACELL

4.100 ден. 4.500 ден.
-16%

70 Ah VARTA AGM

10.500 ден. 12.500 ден.

FAAM 12 V 24 Ah Battery

4.200 ден.

60 Ah FAAM POWER START

4.480 ден.

60 Ah VARTA AGM

10.900 ден.

62 Ah FAAM POWER START

4.580 ден.

TOPLA 75 ач Д+

5.600 ден.

180 Ah VESNA

12.600 ден.

180 ah L+ Genius

15.200 ден.

225 Ah VESNA

15.500 ден.