Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

100 Ah FAAM AGM

10.900 ден.
12.500 ден.
  • Производител: FAAM
  • Шифра:100 Ah FAAM AGM
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

100 Ah FAAM AGM

353х 175 х 190 

850 А

ПОЛАРИТЕТ:D+

Тагови: 100 Ah FAAM AGM

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

185 Ah EXIDE

13.900 ден.

60 Ah VARTA AGM

10.900 ден.

95 Ah DURACELL

8.200 ден.

225 Ah DURACELL

17.800 ден.

80 Ah FAAM AGM

10.900 ден.

FAAM 135 ач Л+

9.800 ден.
-13%

100 Ah FAAM AGM

10.900 ден. 12.500 ден.

Vesna 35 ач L + D+

3.100 ден.

145 Ah VARTA SILVER

14.640 ден.