Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

VESNA PREMIUM 78 ач Д+

4.900 ден.
5.500 ден.
  • Производител: TAB MAK
  • Шифра:VESNA 78 ач Д+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

VESNA PREMIUM 78 ач Д+

278 х 175 х 190 

750 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-8%

80Ah VARTA AGM

12.100 ден. 13.100 ден.

225 Ah DURACELL

17.800 ден.

95 Ah DURACELL

8.200 ден.
-9%

63 Ah DURACELL

4.990 ден. 5.500 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.

60 Ah EXIDE AGM

9.900 ден.

145 Ah VARTA SILVER

14.640 ден.

180 Ah VARTA SILVER

16.700 ден.

145 Ah EXIDE

11.199 ден.