Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

95 Ah DURACELL

8.200 ден.
  • Производител: DURACELL
  • Шифра:95 Ah DURACELL
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

95 Ah DURACELL

820 ен 

353 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-8%

80Ah VARTA AGM

12.100 ден. 13.100 ден.

TOPLA 54 ач D+

4.300 ден.

FAAM 12 V 1.2 Ah Battery

1.500 ден.

Unibat CBTX20CH-BS

4.700 ден.

100 Ah FAAM POWER START

6.900 ден.
-9%

63 Ah DURACELL

4.990 ден. 5.500 ден.

FAAM 240 ач L+ Genius pro

19.200 ден.

FAAM 12 V 18 Ah Battery

3.900 ден.