Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

VESNA PREMIUM 100 ah D+

7.000 ден.
  • Производител: TAB MAK
  • Шифра:Vesna 100 ah D+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

VESNA PREMIUM 100 ah D+

353 х 175 х 190 

920 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

FAAM 12 V 18 Ah Battery

3.900 ден.

Vesna 45 AH PUNTO Д+

3.300 ден.

200 ah L+ Heаvyline

13.150 ден.

CTZ10SBS

2.850 ден.

61 Ah VARTA SILVER

7.250 ден.

180 Ah VARTA SILVER

16.700 ден.

60 Ah VARTA BLUE

6.330 ден.

70 Ah FAAM AGM

9.500 ден.

Vesna 55 ач Д+

3.900 ден.