Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

Unibat CBTX20L-BS

4.700 ден.
  • Производител: UNIBAT
  • Шифра:CBTX20L-BS
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

АУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CBTX20-BS 18 АЧ

175 Х 87 Х 155

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

85 Ah EXIDE

7.400 ден.

Unibat CBTX20CH-BS

4.700 ден.

53 Ah EXIDE ПРЕМИУМ

4.700 ден.

100 Ah FAAM AGM

12.500 ден.

235 Ah EXIDE

19.900 ден.

45 Ah EXIDE

5.100 ден.