Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

180 Ah VARTA SILVER

16.700 ден.
  • Производител: VARTA
  • Шифра:180 Ah VARTA SILVER
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

180 Ah VARTA SILVER

1000 ен 

513 х 223 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Vesna 32 ач L + D+

3.200 ден.

60 Ah EXIDE AGM

9.900 ден.

180 ah L+ Genius

15.200 ден.

Unibat CBTX20CH-BS

4.700 ден.

VESNA PREMIUM 78 ач Д+

5.500 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.

50 Ah EXIDE EXCELL

4.080 ден.
-8%

TOPLA 100 ач Д+

6.800 ден. 7.400 ден.

70 Ah EXIDE AGM

11.300 ден.