Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

60 Ah EXIDE AGM

9.900 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:60 Ah EXIDE AGM
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

60 Ah EXIDE AGM

600 ен 

242 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

100 Ah FAAM AGM

12.500 ден.

235 Ah EXIDE

19.900 ден.

95 Ah VARTA AGM

15.500 ден.

70 Ah FAAM AGM

9.500 ден.

CTZ14SBS

3.560 ден.

Vesna 45 AH PUNTO Д+

3.300 ден.

Vesna 95 ah D+/L+

6.450 ден.

200 ah L+ Heаvyline

13.150 ден.

225 Ah DURACELL

17.800 ден.