Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

Vesna 45 AH PUNTO Д+

3.300 ден.
  • Производител: TAB MAK
  • Шифра:Vesna 45 AH PUNTO Д+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Vesna  45 AH PUNTO  Д+

175 х 175 х 190

360 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-13%

52 Ah VARTA BLUE

5.100 ден. 5.840 ден.

FAAM 12 V 1.2 Ah Battery

1.500 ден.

TOPLA TOP 66 ач Д+

5.250 ден.
-26%

FAAM 12 V 9 Ah Battery

1.400 ден. 1.900 ден.

225 Ah DURACELL

17.800 ден.

TOPLA 45 ач D+

3.600 ден.

Unibat CBTX20L-BS

4.700 ден.

240 Ah VARTA SILVER

22.000 ден.
-14%

61 Ah VARTA SILVER

6.250 ден. 7.250 ден.