Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

TOPLA TOP 62 ач Д+

5.200 ден.
  • Производител: TAB Slovenija
  • Шифра:TOPLA TOP 62 ач Д+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

TOPLA TOP  66 ач Д+

242 х 175 х 175

590 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Vesna 45 AH PUNTO Д+

3.300 ден.

85 Ah EXIDE

7.400 ден.
-11%

VESNA PREMIUM 78 ач Д+

4.900 ден. 5.500 ден.

TOPLA 55 ач D+

4.200 ден.

50 Ah EXIDE EXCELL

4.080 ден.
-8%

92 Ah DURACELL AGM

11.900 ден. 12.900 ден.

TOPLA TOP 66 ач Д+

5.250 ден.

Vesna 45 ah Д+/Л+

3.300 ден.
-13%

70 Ah FAAM AGM

8.300 ден. 9.500 ден.