Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

80Ah VARTA AGM

12.100 ден.
13.100 ден.
  • Производител: VARTA
  • Шифра:80 Ah VARTA AGM
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

80 Ah VARTA AGM

315 х 175 х 190 

800 А

ПОЛАРИТЕТ:D+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Vesna 55 ач Д+

3.900 ден.

53 Ah EXIDE ПРЕМИУМ

4.700 ден.
-8%

92 Ah DURACELL AGM

11.900 ден. 12.900 ден.

100 Ah VARTA SILVER

11.260 ден.

55 Ah FAAM POWER START

3.980 ден.
-8%

80 Ah DURACELL AGM

10.900 ден. 11.900 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.

Vesna Japan 45 ah Д+/Л+

3.700 ден.
-13%

70 Ah FAAM AGM

8.300 ден. 9.500 ден.

62 Ah FAAM POWER START

4.580 ден.