Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

77 Ah EXIDE PREMIUM

6.750 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:77 Ah EXIDE
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

77 Ah EXIDE

760 ен 

278 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

CBTX20CH-BS

4.700 ден.

145 Ah VARTA SILVER

14.640 ден.

60 Ah EXIDE AGM

9.900 ден.

FAAM 135 ач Л+

9.800 ден.

FAAM 12 V 12 Ah Battery

2.500 ден.
-13%

100 Ah FAAM AGM

10.900 ден. 12.500 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.

50 Ah EXIDE EXCELL

4.080 ден.

TOPLA TOP 62 ач Д+

5.200 ден.

74 Ah VARTA SILVER

8.640 ден.