Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

100 Ah VARTA SILVER

11.260 ден.
  • Производител: VARTA
  • Шифра:100 Ah VARTA SILVER
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

100 Ah VARTA SILVER

830 ен 

353 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

CBTX20L-BS

4.700 ден.

100 Ah EXIDE PREMIUM

7.900 ден.

FAAM 220 ач Л+ Heavyline

15.200 ден.

74 Ah FAAM POWER START

5.380 ден.

185 Ah EXIDE

13.900 ден.

TOPLA 45 ач D+

3.600 ден.
-27%

FAAM 12 V 7 Ah Battery

1.100 ден. 1.500 ден.

225 Ah DURACELL

17.800 ден.
-8%

92 Ah DURACELL AGM

11.900 ден. 12.900 ден.