Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

TOPLA 100 ач Д+

6.500 ден.
7.400 ден.
  • Производител: TAB Slovenija
  • Шифра:TOPLA 100 ач Д+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

TOPLA 100  ач Д+

900 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

CBTX20CH-BS

4.700 ден.
-13%

70 Ah FAAM AGM

8.300 ден. 9.500 ден.

TOPLA TOP 66 ач Д+

5.250 ден.

74 Ah EXIDE EXCEL

5.900 ден.

185 Ah EXIDE

13.900 ден.

Vesna Japan 45 ah Д+/Л+

3.700 ден.

Vesna 32 ач L + D+

3.200 ден.