Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

80 Ah EXIDE AGM

12.500 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:80 Ah EXIDE AGM
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

80 Ah EXIDE AGM

800 ен 

278 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Vesna 45 ah Д+/Л+

3.300 ден.

145 Ah VARTA SILVER

14.640 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.

135Ah VESNA

9.600 ден.

74 Ah DURACELL

6.500 ден.

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.

46 Ah FAAM POWER START

3.450 ден.

74 Ah FAAM POWER START

5.380 ден.

FAAM 220 ач Л+ Heavyline

15.200 ден.