Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

80 Ah DURACELL AGM

10.900 ден.
11.900 ден.
  • Производител: DURACELL
  • Шифра:80 Ah DURACELL
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

80 Ah DURACELL

315 х 175 х 190 

800 А

ПОЛАРИТЕТ:D+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

180 Ah VESNA

12.600 ден.

70 Ah FAAM POWER START

4.960 ден.
-8%

80Ah VARTA AGM

12.100 ден. 13.100 ден.

Vesna 35 ач L + D+

3.100 ден.

95 Ah DURACELL

8.200 ден.

TOPLA 35 ач D+

3.300 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.

200 ah L+ Heаvyline

13.150 ден.

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.

225 Ah VESNA

15.500 ден.