Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.
  • Производител: EXIDE
  • Шифра:95 Ah EXIDE AGM
  • Достапност:На залиха

Достапни опции



или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

95 Ah EXIDE AGM​ 

850 ен 

353 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

85 Ah EXIDE

7.400 ден.
-12%

VESNA PREMIUM 66 ач Д

3.950 ден. 4.500 ден.

80 Ah FAAM AGM

10.900 ден.

TOPLA 54 ач D+

4.300 ден.

CBTX20CH-BS

4.700 ден.
-14%

61 Ah VARTA SILVER

6.250 ден. 7.250 ден.

TOPLA TOP 75 ач D+

5.700 ден.
-13%

100 Ah FAAM AGM

10.900 ден. 12.500 ден.

53 Ah EXIDE ПРЕМИУМ

4.700 ден.

100 Ah VARTA SILVER

11.260 ден.