Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

TOPLA 75 ач Д+

5.600 ден.
  • Производител: TAB Slovenija
  • Шифра:TOPLA 75 ач Д+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

TOPLA 75  ач Д+

278 х 175 х 190 

750 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-9%

70 Ah DURACELL AGM

9.900 ден. 10.900 ден.

Vesna 95 ah D+/L+

6.450 ден.

72 Ah EXIDE PREMIUM

6.250 ден.
-13%

74 Ah VARTA BLUE

6.800 ден. 7.820 ден.

85 Ah EXIDE

7.400 ден.

70 Ah FAAM POWER START

4.960 ден.
-9%

55 Ah DURACELL

4.100 ден. 4.500 ден.
-13%

52 Ah VARTA BLUE

5.100 ден. 5.840 ден.
-8%

TOPLA 100 ач Д+

6.800 ден. 7.400 ден.
-13%

60 Ah VARTA BLUE

5.500 ден. 6.330 ден.