Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

TOPLA 55 ач D+

3.600 ден.
4.200 ден.
  • Производител: TAB Slovenija
  • Шифра:TOPLA 55 ач D+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

TOPLA  55 ач D+

242 х 175 х 190 

450 А

ПОЛАРИТЕТ:Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

200 ah L+ Heаvyline

13.150 ден.

74 Ah VARTA SILVER

8.640 ден.

62 Ah FAAM POWER START

4.580 ден.

180 Ah VARTA SILVER

16.700 ден.

145 Ah VARTA SILVER

14.640 ден.

53 Ah EXIDE ПРЕМИУМ

4.700 ден.
-13%

70 Ah FAAM AGM

8.300 ден. 9.500 ден.

Vesna 95 ah D+/L+

6.450 ден.

45 Ah EXIDE

5.100 ден.

FAAM 12 V 12 Ah Battery

2.500 ден.