Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

180 Ah VESNA

12.600 ден.
  • Производител: TAB MAK
  • Шифра:180 Ah VESNA
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

180 Ah VESNA

180 Ah 1100 ен 

513 х  223 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

145 Ah VARTA SILVER

14.640 ден.
-13%

100 Ah FAAM AGM

10.900 ден. 12.500 ден.

Unibat CTZ14SBS

3.560 ден.

FAAM 240 ач L+ Genius pro

19.200 ден.
-14%

61 Ah VARTA SILVER

6.250 ден. 7.250 ден.

135Ah VESNA

9.600 ден.

TOPLA TOP 100 ач Д+

7.600 ден.

POWKEY CAR BOOSTER JUMP STARTER

9.500 ден.