Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

70 Ah FAAM AGM

8.300 ден.
9.500 ден.
  • Производител: FAAM
  • Шифра:70 Ah FAAM AGM
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

70 Ah FAAM AGM

278 х 175 х 190 

760 А

ПОЛАРИТЕТ:D+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-8%

92 Ah DURACELL AGM

11.900 ден. 12.900 ден.
-13%

70 Ah FAAM AGM

8.300 ден. 9.500 ден.

70 Ah EXIDE AGM

11.300 ден.

Vesna 32 ач L + D+

3.200 ден.

FAAM 12 V 24 Ah Battery

4.200 ден.

53 Ah EXIDE ПРЕМИУМ

4.700 ден.

77 Ah EXIDE PREMIUM

6.750 ден.
-14%

105 Ah VARTA AGM

14.100 ден. 16.400 ден.

VESNA PREMIUM 100 ah D+

7.000 ден.

FAAM 135 ач Л+

9.800 ден.