Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

46 Ah FAAM POWER START

3.450 ден.
  • Производител: FAAM
  • Шифра:46 Ah FAAM POWER START
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

46 Ah FAAM POWER START

400 ен 

207 х 175 х 175

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

135Ah VESNA

9.600 ден.
-13%

74 Ah VARTA BLUE

6.800 ден. 7.820 ден.

80 Ah FAAM POWER START

5.550 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.

92 Ah DURACELL AGM

12.900 ден.

74 Ah EXIDE EXCEL

5.900 ден.

40 Ah EXIDE

4.250 ден.

Vesna 32 ач L + D+

3.200 ден.

55 Ah DURACELL

4.500 ден.

61 Ah VARTA SILVER

7.250 ден.