Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

180 Ah DURACELL

13.750 ден.
  • Производител: DURACELL
  • Шифра:180 Ah DURACELL
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

180 Ah DURACELL

180 Ah 1000 ен 

513 х  223 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

200 ah L+ Heаvyline

13.150 ден.

FAAM 12 V 9 Ah Battery

1.900 ден.

TOPLA 45 ач D+

3.600 ден.

80 Ah EXIDE AGM

12.500 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.

Vesna 55 ач Д+

3.900 ден.

135Ah VESNA

9.600 ден.

225 Ah DURACELL

17.800 ден.

TOPLA TOP 66 ач Д+

5.250 ден.

FAAM 12 V 24 Ah Battery

4.200 ден.