Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.
  • Производител: FAAM
  • Шифра:FAAM 225ач L+ Genius
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

 225 ач Л+ Genius

518 х 273 х 240 

1250 А

ПОЛАРИТЕТ:Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

45 Ah EXIDE

5.100 ден.

180 Ah VARTA SILVER

16.700 ден.

74 Ah EXIDE EXCEL

5.900 ден.

Vesna 45 ah Д+/Л+

3.300 ден.

CBTX20L-BS

4.700 ден.

50 Ah EXIDE EXCELL

4.080 ден.

95 Ah VARTA AGM

15.500 ден.

FAAM 12 V 7 Ah Battery

1.500 ден.

180 Ah VESNA

12.600 ден.

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.