Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

70 Ah DURACELL AGM

9.900 ден.
10.900 ден.
  • Производител: DURACELL
  • Шифра:70 Ah DURACELL
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

70 Ah DURACELL

278 х 175 х 190 

720 А

ПОЛАРИТЕТ:D+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Vesna 32 ач L + D+

3.200 ден.

VESNA PREMIUM 100 ah D+

7.000 ден.

FAAM 12 V 18 Ah Battery

3.900 ден.

55 Ah FAAM POWER START

3.980 ден.

185 Ah EXIDE

13.900 ден.

80 Ah FAAM AGM

10.900 ден.

45 Ah EXIDE

5.100 ден.

50 Ah EXIDE EXCELL

4.080 ден.

60 Ah FAAM POWER START

4.480 ден.

CTZ14SBS

3.560 ден.