Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

TOPLA 45 ач D+

3.600 ден.
  • Производител: TAB Slovenija
  • Шифра:TOPLA 45 ач D+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

TOPLA  45 ач D+

207 х 175 х 190 

390 А

ПОЛАРИТЕТ: Д / Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

225 Ah DURACELL

17.800 ден.

VESNA PREMIUM 100 ah D+

7.000 ден.

FAAM 12 V 18 Ah Battery

3.900 ден.

74 Ah EXIDE EXCEL

5.900 ден.
-14%

105 Ah VARTA AGM

14.100 ден. 16.400 ден.

FAAM 135 ач Л+

9.800 ден.

POWKEY CAR BOOSTER JUMP STARTER

9.500 ден.

45 Ah EXIDE

5.100 ден.

85 Ah EXIDE

7.400 ден.
-9%

63 Ah DURACELL

4.990 ден. 5.500 ден.