Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

Vesna 95 ah D+/L+

6.450 ден.
  • Производител: TAB MAK
  • Шифра:Vesna 95 ah D+/L+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Vesna 95 ah D+/L+

305 х 175 х 223

850 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+ L+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

225 Ah DURACELL

17.800 ден.
-14%

61 Ah VARTA SILVER

6.250 ден. 7.250 ден.

TOPLA TOP 100 ач Д+

7.600 ден.

TOPLA 35 ач D+

3.300 ден.

TOPLA TOP 66 ач Д+

5.250 ден.

Vesna 95 ah D+/L+

6.450 ден.

180 Ah VESNA

12.600 ден.

FAAM 12 V 1.2 Ah Battery

1.500 ден.