Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

145 Ah VARTA SILVER

14.640 ден.
  • Производител: VARTA
  • Шифра:145 Ah VARTA SILVER
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

145 Ah VARTA SILVER

800ен 

513 х 189 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-13%

60 Ah VARTA BLUE

5.500 ден. 6.330 ден.

60 Ah FAAM POWER START

4.480 ден.

74 Ah DURACELL

6.500 ден.

Vesna Japan 45 ah Д+/Л+

3.700 ден.

TOPLA TOP 75 ач D+

5.700 ден.

92 Ah DURACELL AGM

12.900 ден.

FAAM 220 ач Л+ Heavyline

15.200 ден.

61 Ah VARTA SILVER

7.250 ден.

53 Ah EXIDE ПРЕМИУМ

4.700 ден.