Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

74 Ah FAAM POWER START

5.380 ден.
  • Производител: FAAM
  • Шифра:74Ah FAAM POWER START
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

74 Ah FAAM POWER START

650 EN

278 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

60 Ah FAAM POWER START

4.480 ден.

180 Ah VESNA

12.600 ден.

180 ah L+ Genius

15.200 ден.

70 Ah FAAM POWER START

4.960 ден.

TOPLA TOP 66 ач Д+

5.250 ден.

60 Ah VARTA AGM

10.900 ден.

FAAM 220 ач Л+ Heavyline

15.200 ден.

80 Ah DURACELL AGM

11.900 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.