Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

TOPLA TOP 75 ач D+

5.700 ден.
  • Производител: TAB Slovenija
  • Шифра:TOPLA TOP 75 ач D+
  • Достапност:На залиха

Достапни опцииили од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

TOPLA  TOP 75 ач D+

278 х 175 х 175 

720 А

ПОЛАРИТЕТ: Д +

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-8%

60 Ah VARTA BLUE

5.800 ден. 6.330 ден.

VESNA PREMIUM 100 ah D+

7.000 ден.

95 Ah VARTA AGM

15.500 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.

FAAM 220 ач Л+ Heavyline

15.200 ден.
-13%

74 Ah VARTA BLUE

6.800 ден. 7.820 ден.

FAAM 12 V 24 Ah Battery

4.200 ден.

200 ah L+ Heаvyline

13.150 ден.

TOPLA 45 ач D+

3.600 ден.